Gigology Weekend: DEEP SHIT w/ Edwin Congreave (Foals) & Jack Savidge (Friendly Fires) (UK) , Yesh! Me Lady, Club Bangkok

Virgin Radio'nun medya sponsoru olduğu Gigology Weekend 8, 9 ve 10 Kasım tarihlerinde Babylon ve Babylon Lounge’da!

Indie müziğin dünyada en çok takip edilen iki grubu Foals ve Friendly Fires üyelerinden , Edwin Congreave ve Jack Savidge'ın gruplarıyla yaptıkları müzikten farklı bir şekilde Disco , Nu Disco ve House parçalarına yer verdikleri projeleri Deep Shit, son zamalarda Londra kulüplerinde en çok tercih edilen DJ ikililerinden biri.

Yesh! Me Lady

Farklı elektronik müzik disiplinlerini setlerinde bir araya getiren başaran DJ ikilisi Yesh! Me Lady, resident DJ’leri oldukları İstanbul bağımsız müzik piyasasının önemli mekanlarından Peyote'de çaldıkları müzikleri birbirleriyle paylaşmaya başlayarak Yesh! Me Lady'yi oluşturdular. Hemi Behmoaras ve Seray Arslan'dan oluşan ikili şimdiye kadar FM Belfast, Tiago Mendes, Field, Diplo, Curry & Coco gibi önemli isimlerle aynı sahneyi paylaştılar.

http://mixcloud.com/yeshmelady

Club Bangkok

Solo projeleriyle Gigology’de yer alan Puht, QuaQua ve The Red Hood’un fenomen projesi Club Bangkok bir yılı aşkın bir süredir bütün kalpleriyle sevdikleri bir playlist ile gelenlerin yüzünde gülümseme, ertesi gün de vücutlarında müthiş bir hangover bırakmayı başardı. The Clash, The Sonics, Sex Pistols gibi 'Old-Skool-Indie'yi, 2004 sınıfından terk The Libertines’ı, Futureheads ve arkadaşlarıyla birleştirip, her çalındığında tavandan ter akıtacak derecede dans ettiren Blur’u ve Franz Ferdinand marşlarıyla karıştırınca gitar-kafa insanların mutlu olmaması imkânsıza yakın.

https://www.facebook.com/clubangkok

Yesh! Me Lady

Etkinlik Programı

00:00 Deep Shit
00:00 Edwin Congreave
00:00 Jack Savidge
00:00 Yesh! Me Lady
00:00 Club Bangkok

Konum