Kalabrese & Rumpelorchester

Kendine has yaklaşımı ve kompozisyonlarıyla Zürih müzik sahnesinin en ışıltılı karakterlerinden birine dönüşen Kalabrese, grubu Rumpelorchester ile birlikte 10 Mayıs - Cuma gecesi Babylon’da!

Kalabrese
1973, Zürih doğumlu müzisyen, prodüktör ve DJ.

Gençlik döneminde bir davulcu olarak kariyerine başlayan Kalabrese -gerçek adıyla Sacha Winkler- daha sonraları elektronik müziğe yöneldi. Zürih elektronik müzik sahnesinde giderek daha fazla dikkat seçen sanatçı, zamanla müziğini alışılagelen kalıpların dışına taşıdı: Solo olarak 2007 yılında yayınlanan ilk albümü “Rumpelzirkus” ile bağımsız müzik sahnesinden oldukça olumlu eleştiriler aldı. Albüm, minimal house ve funk’ı akustik elementlerle birleştirdiği sound’u ile uluslararası basında da kendine yer buldu.

“Rumpelzirkus” sonrasında, albümde de iş birliği yaptığı Zürihli müzisyen arkadaşlarıyla Rumpelorchester grubunu kurdu.  "Independent Dancer”(2013) ile bağımsız elektronik dans müziği, funk, house ve hatta blues dinleyicilerinden oluşan kitlesini büyütmeye devam etti. Albüm sonrası Rumpelorchester ile sergilediği canlı performanslarla odaklanan Kalabrese, Avrupa’dan ABD ve Güney Amerika’ya kadar bir çok ülkede çaldı. 10 Mayıs - Cuma günü konuğumuz olacak Kalabrese & Rumpelorchester seyircilerine, eşine zor rastlanır bir gece vaadediyor.

Biletler Biletix, Mobilet ve Passo'da!

Etkinlik Programı

21:00 Kapı Açılış
22:00 Kalabrese & Rumpelorchester

Konum