BABA SAD & Hav Hav!

Kükreyen vokalleri, hipnotik davul ritimleri ve saç baş yolduran bass frekansları ile birleştiren BABA SAD ve lo-fi garage / punk estetiği üzerine inşa ettikleri enerjik performanslarıyla Hav Hav! 12 Haziran Çarşamba gecesi Babylon’da! Kiki ggNash, Yourotika, Tusidi ve Anna Tholia sunumuyla gerçekleşecek gecenin devamında ise coşkulu dans müziği setiyle Dj S1ck S0ck sahnede olacak.

BABA SAD

2020'de İstanbul'da Dehan Kılınçarslan ve Yağız Nevzat İpek tarafından kurulan grup, 2022 yılında kadrosuna Efe Sanlav’ı dahil etti. Farklı disiplinlerden sanatçılar ile çeşitli yayınlar ve performanslar gerçekleştirdiler.

Müziğini “kükreyen vokaller, groovy bas dizilimleri ve hipnotik davulları birleştiren rock müzik” olarak tanımlayan ekip, punk, garage, stoner rock müzik yanı sıra gopnik tekno, psikedelik rock gibi türlerden de esinleniyor.


Hav Hav!
 

Üretimlerini lo-fi garage/punk estetiği üzerine inşa eden Hav Hav! ilk albümü “Havlıyor Köpekler” in ardından “Derdin Ne Benimle” ve Lin Pesto'yla ortaklıklarının meyvesi "Arabama Bin" single’larıyla ikinci albümün haberini verdi. Enerjik gitarları, akılda kalıcı sözleri ve melodileriyle Hav! Hav! kimseyi dans ettirmeden bırakmıyor

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Congulus, Öncesi: Baba Sad

Konum