Kim Ki O “Grounds” Albüm Lansmanı Konseri

Berna Göl ve Ekin Sanaç’tan kurulu bas ve synthesizer ikilisi kim ki o, 2006’dan bu yana yürüttüğü karanlık pop faaliyetlerine yeni bir albümle son hız devam ediyor.

Konuklar: 

*Aylin Güngör (foto+müzik) 

*Merve Kayan & Zeynep Dadak (klip) 

*biriken 

*dadans 

*Fatma Belkıs 

*Tayfun Aras (DJ) 

*Barış Açıkgöz (DJ) 

*Yeşim Unan (DJ) 

Parisli Lentonia Records’dan 4 Mart 2013’te plak ve CD olarak yayınlanacak yeni kim ki o albümü “Grounds”, İstanbul izleyicisiyle 14 Mart 2013’te Babylon’da buluşuyor.  

Büyükşehirde yaşamak, bencillik, adaletsizlik, hayvanlar ve insanlar arasındaki ilişkiler, korkular ve dostluklarla ilgili parçalara yer veren “Grounds”, kim ki o için hayatın iplerini ele alan bir 30 yaş albümü. “Grounds”un kapak tasarımı kim ki o için bir yol gösterici olan İsveçli grup The Radio Dept.’in solisti ve gitaristi Johan Duncanson’a ait. “Grounds”, yalnızca ön kapağı değil, hissi de siyah-beyaz olan dokulu bir albüm.  

kim ki o, 14 Mart gecesi klip gösterimi eşliğinde albümdeki parçalara yer vereceği bir setin yanısıra daha önceki parçalarından da bir seçki çalacak. Grup, aynı zamanda geceye farklı alanlarda iş yapan dostlarını da davet ediyor. Aylin Güngör'den müzik&fotoğraf, kim ki o’nun seçtiği parçalarla birlikte dadans grubundan bir gösteri ve biriken'den bir sürpriz gecenin açılış performanslarını oluşturuyor. Aynı zamanda Fatma Belkıs’ın “Richey Edwards” işinin de sergileneceği albüm lansmanı partisi Babylon’da başlıyor ve konser sonrası Tayfun Aras (deform), Barış Açıkgöz ve yeşim unan'ın setleriyle Babylon Lounge’da pikaplar başında bir plak partisine dönüşüyor.  

www.kimkio.org

Etkinlik Programı

21:00 Kim Ki O

Konum