TNK ''Kara Leke'' İlk Konser

2000’lerin başından beri, kendisini janr konusunda baskı altına almadan ürettiği, evrensel tınılardaki indie / alternatif rock temelli şarkılarıyla ve güçlü performanslarıyla tanıdığımız TNK, yeni EP’si “Kara Leke”nin ilk konseri için 15 Mayıs Çarşamba günü Babylon’da!

TNK
2005’te yayınlanan “Sıra Bizde” adlı ilk EP albümlerinde yer alan “Kalpsiz” ve “Elveda De” ile müzik listelerinde hızlı bir yükseliş grafiği yakaladı. Ekip, Türkiye ve Avrupa turnelerinin yanı sıra uluslararası festivallerde de çaldılar. 
 

2010 yılında yayınlanan “Söyle Ruhum” albümü ile üretimlerine devam eden TNK, birçok müzik dergisi, üniversite ve medya kuruluşu bünyesinde ödüller aldılar. “Aşk Tesadüfleri Sever” filmine “En İyi Film Müziği” ödülünü getiren “Yine Yazı Bekleriz” ile çok daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaştılar. 
 

“Melankoli”nin (2013) ardından, 2016 yılında aralarında “Aşkı Harcamanın 80 Yolu” da olan üç tekli ve aynı yıl soundtrack çalışmaları olan “Unutmam Seni”, “Yansıma” ve “Umrumda” şarkıları yayınlandı. 2019’da “Kanatlarımdan Tutma” albümü ile çalışmalarına devam eden grup, kadrosundaki değişliklerinin ardından 5. stüdyo albümleri “Manik Depresif”’i bir sene sonra 2020 yılında yayınladı.

Konserlerinin yanında yoğun şekilde üretmeye devam eden TNK, 2023 yılında "Yok Çaresi", "Suyun Üstünde", "Yoz Şarkı"; 2024 yılında ise "Kargo: Yarına Kalan Şarkılar" albümünde "Yarına Ne kaldı" isimli şarkıyı yorumladı. Nisan ayında yayınlanacak “Kara Leke” EP’si ile kariyerine hız kesmeden devam eden ekiple 15 Mayıs’ta buluşuyoruz.

Biletler Biletix, Mobilet ve Passo'da!

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 TNK ''Kara Leke'' İlk Konser

Konum