Social Inclusion Band

Social Inclusion Band sizi Best Buddies Month, March 2013, Celebration Night kapsamında, 18 Mart akşamı Babylon’a davet ediyor.

""Sanat-çı Engel Tanımaz"" sloganıyla yola çıkan Social Inclusion Band, Babylon konserlerine son sürat devam ediyor. 18 Mart Pazartesi akşamı kimselere söz vermeyin! Social Inclusion Band, Best Buddies Month, March 2013 Celebration Night kapsamında, Babylon sahnesinde olacak.

Engelli ve dezavantajlı gençlere yeni bir yolcuğun  kapılarını açan Düşler Akademisi,   

4 yıldır, Social Inclusion Band ile yetenekli gençleri gönüllü müzisyenlerle bir araya getiriyor. 2010’dan beri Akbank Sanat Caz Festivali, İKSV Caz Festivali, Efes One Love ve Rock’n Coke gibi pek çok festivalde ve Roxy, Otto, garajistanbul, İKSV Salon, Ghetto, Babylon gibi İstanbul’un prestijli mekanlarında sahne alan grup Cahit Berkay, Bengü, Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Baba Zula, Luxus, Kolektif İstanbul, Can Bonomo, Selen Servi ve Güntaç Özdemir gibi birçok müzisyen ve grup ile aynı sahneyi paylaştı. 

“Herkes için Müzik!” (Music For All) diye haykırmak için herkesi 18 Mart Pazartesi akşamı saat 19.00’da Babylon’a bekliyoruz.

Etkinlik Programı

19:00 Kapı Açılış
00:00 Social Inclusion Band

Konum