Club Bangkok & Dj Sarıyılan (aka Sezyum)

19 Ocak'ta kimselere söz vermeyin çünkü söz vermek söz vermeye benzemez.

Eğlencenin eskimiş adresi Club Bangkok bu sefer nelerin peşinde diye merak etmiyorsunuz di mi? 

Bizim de içimiz kıpır kıpır değil. 

Hatta heyecandan günde 14 saat uyuyoruz. 

Hatta yatağımızın yanına ördek aldık, onun içine lağabo ihtiyaçlarımızı gideriyoruz.

Hatta yatağımızın yanına tost makinesi çektik, sabahları yastığın içinden gizli-kaşarı, gizli-eppeği, gizli-sucuğu çıkartıp tost basıyoruz, dost gibi tost, depresyonumuza yoldaş oluyor.

O gün neler yapacağımızı konuyu dağıtmadan hemen anlatmaya başlayalım, ama önce yararlı bilgiler kuşağı, okuyoruz:

- Babylon Lounge'dan saat 22.00 - 04.00 arası alacağınız içkilerin %0 indirimli olduğunu biliyor muydunuz?

- Sene boyunca toplayacağınız 10 Club Bangkok biletini getirdiğinizde, çekilişsiz kurasız Hakan Odabaşı'yla başbaşa, gözlerden ırak, romantik bir akşam yemeği ve yirmi dakikalık yeyiş seansı şansınız olmadığını biliyor muydunuz?

- Doğanay Şalgam Suyu'nun formülünü sadece iki kişinin bildiğini (CFO & CEO of Doğanay Enterprise), ve bu bitirim ikilinin seyahat ederlerken hep ayrı uçaklara binmediğini biliyor muydunuz?

- Sezercik adıyla tanıyıp sevdiğimiz Sezer İnanoğlu'nun Nijerya uyruklu 6 kişi ile birlikte kokain kullanmak ve temin etmek suçlamasıyla gözaltına alındığını biliyor muydunuz?

- ""Adana Kebabı""nın wikipedia sayfasındaki açıklamasında ""Adana dışında pilav ile yapılan servisler, Adanalılar tarafından makbul karşılanmaz"" açıklaması bulunduğunu, yani Adanalıların pilava ""campaign of hate"" başlattığını biliyor muydunuz?

Şimdi gecenin akışı:

19 Ocak günü arkadaşlarla kararlaştırdık, flörtlü bekar turu düzenleyecektik.

Kaan Sezyum AKA okuyunca şakamatik, Hakan-Doğu-Onur AKA komik olmayan komedi dans üçlüsü, Hemi Behmoaras AKA düz adam ve Kenan İbar AKA Madame Tussauds'daki Atatürk toplandık, dedik kafaları çekelim, felekten bir gün çalalım, kutu bira içelim, az kadınlarla konuşalım, az uhu çekelim, uhunun müptelası olalım, uhuyla seviyeli bi ilişki kuralım. 

Nereye gideriz, nasıl gireriz, dağılıp mı girelim, Sezyum'u nasıl sokucaz gibi sorularla boğuşurken aklımıza Bacardi'ye gitmek geldi.

Daha doğrusu sabah uyandığımızdan beri hep aklımızdaydı ama işte bir türlü dillendirememiştik. Artık ilk hedefimiz Aksaray'dı.

Aksaray'ın nezih sokaklarında kuşlar gibi özgür salınırken sanki o anda dünyada olup bitenden haberimiz yoktu… 

O kadar mutluyduk ki, o anda ölebilirdik.

A Bout De Souffle'deki kız Atatürk Bulvarı'nda ""Posta Gazetesiiii, Posta Gazetesiiii"" diye gazete satıyordu… Sanki kendi okuyacak gibi.

When Harry Met Sally'deki kıvırcık sarı Yıldırım Döner'de arkadaşıyla oturmuş orgazm taklidi yapıyordu… Sanki orgazm olur gibi.

Casablanca'dan fırlamış kadın, fötr şapkalı Mahmut Abi'ye sarılıp gittikten sonra Mahmut Abi ""We'll always have Aksaray"" diyordu… Sanki Aksaray onun gibi.

Amelie'deki Amelie kötü yola düşmüştü, işte buna sevinmiştik. Aksaray'da güzel şeyler de oluyordu. 

Neyse yaklaşık dört dakika daha bu cazibe merkezinde dolandıktan sonra; ""napıyoz oğlum biz burda?"", ""ampul, kızlar da ilik gibi değilmiş kaçızlayak mı?"", ""ben annemi özledim"", ""kahpe Freud Aksaray'ı da açıkla"" cümlelerini birbirimize bağırıp taksi dolmuş yaparak Babylon'a gitmekte karar kıldık.

Aksaray'dan çıkış bir nevi Escape From New York'tu bizim için.

Zeki Demirkubuz'un da onaylayacağı gibi sinematografisini dev florasanlarla sağladığımız dev yapım Escape From Aksaray misyonumuzda; Onur Yazıcı etkileyici kasları, göz bandı ve yazları renkten renge bürünen derisiyle yılan gibi çocuk olduğundan ötürü Snake Plissken'imiz oldu. Kötü adam gibi ama değil gibi adam Hauk rölünde ise Doğu Orcan vardı, eşek şakasıyla kalp kırdıktan sonra para gibi süper sentimental bir hediye vererek gönülleri almasını hep bildi. Hakan Odabaşı battal boy kalbi, iyi niyeti, güler yüzü ve gerçek hayatta ek iş olarak taksicilik yapmasından dolayı Cabbie rolünde karşımıza çıkarken Kaan Sezyum spor arabalara olan düşkünlüğü, kel olması ve modanın nabzını tutmasından dolayı The Duke karakterini harikulade canlandırdı. Hemi Behmoaras ve Kenan İbar'a da rol verecektik filmde ama onlar Babylon Lounge'da çalıyorlar, çapsızlar biraz yani.

19 Ocak Cumartesi Babylon ve Babylon Lounge'da 2D yani iki-de gerçekleşecek partiye gelenlere bir karton kaçak Marlboro ısmarlayacağız, rakı bardağında viski vereceğiz ve daha bir sürü şey.

Yazlık yerde akülü arabayla gezen zengin sevimsiz çocuk gibiyiz. Gelin bir tur verelim akülü arabayı, gelmezseniz akümobilin yanında koşan fakir çocuklardan bir farkınız kalmaz bizce. Yani kısacası gelin.

Babylon: (gerçek saha Babylon)

22.00 - 01.00 Kaan Sezyum

01.00 - 04.00 Club Bangkok

Babylon Lounge: (halı saha Babylon)

22.00 - 00.00: Hemi Behmoaras

00.00 - Whatever God Gives: Kenan Ibar

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış

Konum