DJ Maestro & Rob Manga & VJ Supreme Cuisine

Hollanda’nın birbirinden yetenekli iki ismi DJ Maestro ve Rob Manga, 2 Mart Cumartesi gecesi Babylon’da caz, funk ve soul severlere uzun bir ziyafet sunmaya hazırlanıyor!

DJ Maestro

Hollanda’nın en ünlü caz DJ’i olarak tanınan DJ Maestro, caz müziğin efsanevi plak şirketi Blue Note üzerinden çıkardığı toplama albümleriyle ve altı platin albüm ödülü kazanmayı başardı. Genç yaşta turntable ve mixer’lara ilgisi başlayan Maestro, funk, caz, latin ve elektronik müziği harmanlayarak dünyanın pek çok yerinde festivallerde yer aldı. Başarılı olduğu DJ’liği sosyal sorumluluk projelerine de entegre eden ve son yayınladığı albümü Digestive-After Dinner Dance’in gelirlerinin önemli bir kısmı AIDS hastalarına bağışlayan DJ Maestro, dance4life adlı sosyal sorumluluk projesinde etkin rol oyunuyor. Müzik ve dans evrensel bir dile kavuşturan DJ Maestro bu sayede caz ve funk’ı daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarıyor.

Amsterdam Legends: Motown Special with Rob Manga & VJ Supreme Cuisine

Küçük yaşlarda Soul, Disco, Pop ve Rock türlerinden etkilenen ve dikkatlice seçilmiş klasik ve yüksek kaliteli şarkılardan oluşturduğu setleriyle kendine has bir tarz yaratan Rob Manga, bugüne kadar pek çok önemli konser mekanlarında ve festivallerde sahne aldı. VJ Supreme Cuisine ile beraber hayata geçirdikleri Amsterdam Legends: Motown Special geceleriyle Amsterdam’da tozu dumana katan Rob Manga yeniden Babylon’u ziyaret ediyor.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 DJ Maestro
00:00 Rob Manga
00:00 VJ Supreme Cuisine

Konum