Dubstep İstanbul Vol 2.

Ocak ayıyla başlayan ve İstanbul dubstep sahnesini Babylon’a taşıyan Dubstep Istanbul serisi devam ediyor!

Daha önce Dubstep’in en önemli temsilcilerini İstanbullu müzikseverlerle bir araya getiren Babylon, 2 Şubat gecesi Naive, The Sound Of Noise, Kaglar Omega ve Alpan Aytekin’i sahnesinde ağırlıyor.

Naive

Her Pazartesi Dinamo 103.8’deki canlı programıyla dubstep titreşimlerini yayan Güven İçten, bu sefer de dubstep projesi Naive ile Babylon sahnesinde müzik severler ile buluşuyor. 

https://soundcloud.com/guvendubstep

The Sound of Noise

Türkiye'nin en tanınmış dubstep ikilisi Re-Spectralize'ın müziklerinden sorumlu nk6 (Fecr-i Ati) ve Electronicast podcastlerinin sahibi on ts tn'den oluşan The Sound of Noise, ""dubstep'le nasıl dans edilir?"" sorusuna beraberce yanıt aramak için Babylon sahnesinde olacaklar.

Kaglar Omega

2009’dan bu yana yayımladığı kayıtlarla ana akım elektronik müziğin dışında hareket etmeyi başaran Kaglar Omega, Mute EP’nin ardından şimdi de Babylon’da. Kanada ve Türkiye arasında mekik dokuyan ve Kaglar Omega karanlık ve sert tarafıyla yüzleştirmeye hazırlanıyor.

https://soundcloud.com/kaglaromega

Alpan Aytekin

2008’den bu yana Drum and Bass’le içli dışlı olan ve 2011’de kurduğu Fall From Cloud adlı dijital plak şirketiyle Türkiye’nin Dubstep ve Drum and Bass camiasının yetenekli isimlerini ön plana çıkarıyor. Daha önce Moving Fusion, Disphonia, BLOKHE4D, Jay Rome’la beraber aynı sahneyi paylaşan ve HMSU Broken Balkanz Fest’de sahne alan Alpan Aytekin şimdi de Babylon sahnesinde.

https://soundcloud.com/alpanaytekin

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Naive
00:00 The Sound of Noise
00:00 Kaglar Omega
00:00 Alpan Aytekin

Konum