Babylon Magazine Presents: Magazine @Lounge Vol.1

Babylon Mag 3. Yaşını Magazine @ Lounge Partisiyle Kutluyor!

Yayın hayatına başladığı 2009 yılından beri, Bant dergisi işbirliğiyle üç ayda bir yayımlanan Babylon Mag yenileniyor. Üçüncü yaşında, “müzik odaklı yaşam kültürü dergisi” duruşundan ödün vermeden gençleşen ve yenilenen dergi ayrıca Aralık 2012 itibariyle 2 ayda bir raflardaki yerini alacak. Değişen adı, tasarımı ve zenginleşen içeriğinin yanı sıra yeni boyutu, kağıdı ve formatıyla da daha dinamik ve dolu dolu sayılarla takipçilerinin karşısında olacak. 

Kaçırılmayacak Aralık özel sayısında yeni yüzüyle tanışacağımız Babylon Mag, ilk sayısından itibaren olduğu gibi yeni döneminde de sevenlerinden tam not almayı hedefliyor. Kağıdından tasarımına kadar baştan aşağı bir değişim geçirecek dergi, İstanbul’da müziğin, farklı kültürlerin, etkinlik haberlerinin nabzını tutmaya devam edecek. 

20 Aralık’ta Babylon Lounge’da Istanblue’nun katkılarıyla gerçekleşecek kutlama partisinde tüm gece çalacak olan farklı DJ’ler gece boyunca eğlence vaad ediyor. Yaprak Kırdök’ün DJ setiyle başlayacak partide sırasıyla Ece Ö., Çerikunda, Sadi Güran, Boysan Yakar ve Bablon Magazine DJ’leri partiyi unutulmaz hale getirecek. 

Etkinlik Programı

21:00 Kapı Açılış

Konum