PARTAPART Presents : Legowelt

Hollandalı electroclash prodüktörü Danny ""Legowelt"" Wolfers, Bağımsız Müzik platformu Partapart'ın konuğu olarak 23 Şubat Cumartesi gecesi Babylon’da!

70'ler Avrupa korku film müziklerinin ürkütücü tonlarını, techno ve house altyapılarla örerek, Avrupa dans pistlerinin aranan müzisyenlerinden biri olmayı başaran Legowelt, bugüne kadar yayınladığı  kayıtlarla pek çok DJ ve prodüktöre de ilham kaynağı oldu.szzZZ

Gecede ayrıca Men With A Plan, ön grup olarak sahne alacak. Grup, Ocak 2011 tarihinde, Alman-Kanada teknosuna karşı bağlılıklarını  ve melodramatik imgelerle dolu synth-rock kimliklerini ortaya koydukları  “Batteries Not Included” albümünü çıkardı.  Şimdilerde 2012 yılında çıkardıkları iki yeni parçaları  , yerli ve yabancı müzisyenler tarafından yapılan remixlerden oluşan“Singles & Remixes” isimli LP lerini yayınlayarak ve kitlesini geliştirerek çalışmalarına devam ediyorlar.

Gecenin after partysinde, Pastamusik'den çıkan ""Where Did Heron Go"" single'i ile de:bug ve Groove'dan olumlu eleştiriler alan ve Beatport Staff Picks`de Legowelt ile beraber aralarinda John Talabot gibi isimlerin de oldugu liste de yer alan Vesvese ve Dinamo`dan, Kaan Düzarat çalıyor. Babylon kapılarını saat 10`da Ugr`un DJ seti ile açıyor.

PARTAPART 

Geçtiğimiz sene IndieCity ile alışılmışın dışında bir mini-festival ile merhaba diyen Partapart bu kez Hollanda'lı  DJ/Prodüktör Legowelt'i ağırlıyor. ""The Paranormal Sound"" albümü ile Bleep'de 2012'nin en iyi albümü başarısına imza atan Legowelt 23 Şubat Cumartesi gecesi Partapart'ın konuğu olarak Babylon sahnesinde.

Partapart, odağında müzik olan, müzisyenlerin kurduğu, müzikseverlerin beslediği bir topluluk. Düzenlediği etkinliklerin yanısıra Partapart, ""Partapart Records"" ile niş müzisyenlere sahip çıkacak. Kısa süre içinde taptaze albümlerle karşımızda olacak olan Partapart Records'ın dünya çapında dijital dağıtımını  Paradise Distribution üstleniyor.

İyi müziğe destek veren Partapart, aynı zamanda her Pazar saat 20:00'de Dinamo`da yerli ve yabancı müzisyenleri ağırlıyor.

Bu ekibi takibe alın: http://partapart.net

Legowelt (Clone, NL)

http://soundcloud.com/legowelt-official

Men With A Plan (Partapart, TR)

http://soundcloud.com/menwithaplan

Kaan Düzarat (Vesvese, Pastamusik, TR)

http://soundcloud.com/dzrt

Ugr (Redukt, We Are, TR)

http://soundcloud.com/ugr

Etkinlik Programı

23:00 Legowelt

Konum