Rekids Night: Nina Kraviz & Nikola Gala

Elektronik müzik dünyasının son dönemde tartışmasız adından en çok söz ettiren kadın prodüktörlerinden Nina Kraviz, Miller'ın katkılarıyla 26 Ekim Cuma gecesi Babylon’da!

Sibirya’da doğan ve Moskova’da büyüyen Rus sanatçı, yerel sahnede parladıktan sonra Rusya’nın en önemli gece kulübü Propoganda’da çalmaya başladı. Çıkardığı bir dizi single ve EP’nin ardından dans müziğinin kalbinin attığı Berlin ve dünyanın diğer önemli gece kulüplerinde de boy gösteren Nina Kraviz, Rekids etiketiyle piyasaya 

 sunduğu kendi adını taşıyan çıkış albümü ile 2012’ye damga vuran isimlerden biri oldu. Derinden gelen basit beat’lerin üzerinde house, techno ve acid müziği analog yöntemlerle birbirine bağlayan ve insanın ruhuna işleyip kendi dünyasına çeken vokaliyle dişiliğini müziğine yansıtmaktan kaçınmayan Nina Kraviz, şimdi de İstanbul’da nefesleri kesmeye hazırlanıyor.

Nikola Gala

House ve techno müziğin prestijli isimlerinden ve Frisky Radio’nun popüler isimlerinden Nikola Gala, Nina Kraviz gecesi warm up ve after party'de DJ setinin başına geçiyor. Daha önce Rekids, Ibadan Records, Freerange Records, Plastic City, Global Underground, Armada, Renaissance ve Audio Therapy gibi önemli plak şirketleriyle çalışan Nikola, Berlin, Tokyo, Tel Aviv, Stockholm ve Kiev gibi elektronik müziğin önemli merkezlerinde sahne aldı. Şimdi de 26 Ekim Cumartesi gecesinin açılışını Babylon’da yapmaya hazırlanıyor.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Nikola Gala
22:00 Just D
22:00 Nikola Gala
00:30 Nina Kraviz

Konum