TNK

Tnk’nin yepyeni şarkılar, albüm yayınından önce dinleyicisi ile buluşuyor!

TNK, Yeni Albümünün Tanıtım Konseri  ile 26 Şubat’ta Babylon İstanbul Sahnesinde...

TNK, prodüktörlüğünü kendilerinin üstlendiği, Mart ayında Pasaj Müzik etiketiyle yayınlamaya hazırlandıkları ‘MELANKOLİ’ isimli yeni albümlerinin tanıtım konseriyle muzikicinefes.com sponsorluğunda 26 Şubat’ta Babylon İstanbul sahnesinde.

Güçlü lirikleri akılda kalıcı melodilerle ustaca buluşturan, sağlam sahne performansı ile festival ve üniversite konserlerinin vazgeçilmez gruplarından TNK, yeni albüm şarkılarını ilk defa Babylon sahnesinde dinleyicisiyle buluşturacak.

Tanıtım konserinin sürpriz konuğu: PAMELA

Melankoli albümünde, aldatmalarla yıpranmış bir ilişkiyi konu alan ‘Keşfedilmemiş Günahlar’ şarkısında TNK’ye eşlik eden Pamela da Babylon sahnesine konuk oluyor.

Anlatımın ve melodilerin çarpıcı bir uyumla birleştirildiği, ‘bütünlüklü’ bir albüm olan ‘Melankoli’nin düzenlemelerinde akustik gitar, piyano ve yaylılar öne çıkıyor.

Kayıtları, Ankara’da “Retro Lounge” stüdyosunda, 6 ayda tamamlanan ‘Melankoli’ albümündeki tüm söz ve müzikler grubun güçlü vokali Caner Karamukluoğlu’na  ait. 12 şarkının yer aldığı albümünün kayıt ve mixleri Barış Yetkin, mastering’i ise Evren Goknar tarafından Los Angeles Capitol Stüdyoları’nda yapıldı.

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 TNK

Konum