Oldies But Goldies

Yılın son Cumartesi gecesi için kimselere söz vermeyin!

Müzik ve konserlerle dolu bir yılı geride bırakırken, tüm senenin yorgunluğunu asla eskimeyen klasiklerle atmaya hazırlanıyoruz. Babylon’un vazgeçilmez partisi Oldies But Goldies, şehre getirdiği erken yılbaşı partisiyle 29 Aralık akşamı İstanbul’un en renkli adresi olacak.

Bu özel programda Mabbas ve Murat Beşer, Engin Eraydın'ın nostaljik ve renkli görselleri yine Babylon’daki yerini alacak. Depeche Mode, The Cure, Madonna, A-HA, Chic, Duran Duran, ABBA, Donna Summer, U2, Blondie, The Smiths, James Brown, Nena, Culture Club, Cyndi Lapuer, Wham!, Frankie Goes To Hollywood, Michael Jackson gibi isimlerin asla modası geçmeyecek unutulmaz hitleriyle herkesi dansa davet eden Oldies But Goldies partisi, 29 Aralık’ta yine baş döndürücü bir partiyle Babylon’da sizi karşılayacak.

Babylon’un hemen yanındaki merdivenlerden çıktığınızda ise Ahmet Musluoğlu'nun Neo -Discotheque müzikleri Babylon Lounge’da sizleri bekliyor olacak. Babylon Lounge’a gelenler 1970’lerin ortasına, New Wave müziğin çıkış noktasına ışınlanırken aynı zamanda 80’lerin alternatif sularına da dalacak. İçinde elektronik elementler bulunduran ve tamamen deneysel bir öngörü ile ortaya çıkarak müziğin gidişatını sonsuza kadar değiştiren New Wave ve Post-Punk’ın klasikleri çalınacağı bu gecede New Order, The Smiths, Joy Division, The Cure, Visage, Human League ve St. Etienne gibi demirbaş grupların unutulmaz parçalarıyla Neo-Discotheque ruhu tekrar canlanacak.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış

Konum