C2CISTONIGHT

Avrupa’nın önemli müzik ve çağdaş sanat festivallerinden Club to Club, dünyanın kültür başkentlerinden birisi olan Torino'dan yola çıkıyor ve bir diğer kültür merkezine, İstanbul’a geliyor.

Melankolik müziğiyle tanınan Holy Other, drone ve minimalizm arasında salınan Ben Frost, plak şirketi Hyperdub’ın kurucusu Kode9 ve son derece hareketli müziğiyle Ninos Du Brasil 30 Mart Cumartesi gecesi Babylon sahnesinde olacak!

#C2CISTONIGHT, Müzikseverleri Tek Bir Bilet İle Gezegenler Arası Yolculuğa Davet Ediyor!

#C2CISTONIGHT, konsepti ile İstiklal Caddesi’ni Samanyolu’na dönüştürecek festival, herkesi, güneş sistemindeki gezegenleri temsilen seçilen 8 mekanda eş zamanlı gerçekleşecek birbirinden farklı performansları izlemeye davet ediyor.

İstiklal Caddesi’nde ilk kez aynı anda 8 farklı mekanı kapsayan bir etkinlik olma özelliğini taşıyan festival, İstanbullu müzik dinleyicilerinin nabzını aynı ritimle attırmaya hazırlanıyor. Club to Club İstanbul bu seneki güneş sistemi temasının ilhamını hiç durmayan ve sürekli devinim haline ışıldayan İstiklal Caddesi’nden alıyor.

Club to Club İstanbul

12 yıllık bir tarihe sahip olan festival, Torino’da özellikle sıradışı mekanları, tarihi yapıları mesken ediniyor. Club to Club İstanbul ise, şehrin en işlek bölgesi olan İstiklal Caddesi’nde kulüp kültürünün nabzını tutan sekiz mekana yayılıyor. Bu mekanlardan kimileri yıllardır biriktirilen deneyime sahip, kimileri ise daha yeni, fakat hepsi kendilerine has sahnelerini ve kitlelerini oluşturmuş mekanlar. Club to Club İstanbul, bütün bu mekanları kapsayarak değişik zevklere sahip müzikseverlere aynı anda hitap etmeyi amaçlıyor.

İstiklal Caddesi’nin ışıkları hiç sönmüyor, geceleri dahi parıldıyor, tıpkı uzayın karanlığında bir galaksi gibi görünüyor. Club to Club İstanbul bu seneki güneş sistemi temasının ilhamını işte bu hiç durmayan, sürekli devinim haline ışıldayan bu caddeden alıyor. Sekiz mekanın her biri, bir gezegeni temsil ediyor. Katılımcılarına tek bir bilet ve etkinlik haritasıyla “uzayda yolculuğa” davet eden, “kulüpten kulübe” gezinme, farklı mekanları ve elektronik müziğin dokunduğu tüm alanları ziyaret etme imkanı sağlayan bu festival, şehir kadar hareketli, değişken ve çeşitli bir etkinlik olma amacıyla gerçekleştiriliyor.

Etkinlik Programı

23:00 Kapı Açılış

Konum