Gigology Weekend: Gigamesh, DSKNNCT, Erva @ Babylon Lounge

Virgin Radio'nun medya sponsoru olduğu Gigology Weekend 8, 9 ve 10 Kasım tarihlerinde Babylon ve Babylon Lounge’da!

Gigamesh  (ABD)


Genç prodüktör Matt Masurka’nın projesi Gigamesh ilk defa İstanbul’da Babylon Lounge’da sahne alacak... Plak şirketinin yanı sıra ünlü bir giyim markası da olan Kitsune'den EP ve single'larını çıkaran Gigamesh; yeni nesilden Radiohead, Foster The People, Ladyhawke, Citizens, Grouplove, Télépopmusik, eskilerden de Michael Jackson, New Order, The Clash ve Stardust gibi önemli isimlere remixleriyle tanınıyor. Nu-disco , disco tarzında olan Gigamesh'in İstanbul'da da oldukça iyi bir takipçisi bulunmakta. Gigamesh en son EP'si "All My Life"ı da geçtiğimiz ay Kitsune imzasıyla piyasaya sundu ve Avrupa turu süresince gözler kendisin üzerinde olacak.

http://soundcloud.com/gigameshDSKNNCT

2008 yılında hayata geçirdiği DSKNNCT projesiyle müzik hayatına devam etmektedir. Nu-disco,deep-house  ağırlıklıı setleriyle beğeni toplayan Dsknnct geçtiğimiz yıl Alman partneri Krink ile "Hospital" adlı başarılı bir EP ye imza atarak Rhythm Royal Recordings'den prodüksiyon alemine giriş yaptı. Ankara, İstanbul ve Eskişehir'de Black Strobe, Dub Fx, Moullinex gibi isimlerle  performans sergileyen Dsknnct’in, Gigology bünyesine dahil oluşunun ardından ilk İstanbul performansı bu gece gerçekleştirecek.

http://soundcloud.com/dsknnctErva

Geçtiğimiz haftalarda Shigeto’nun Babylon performansı öncesinde Glitch ve House tabanlı iki farklı setiyle oldukça beğeni toplayan ERVA, DJ setiyle Gigology Weekend’in açılışını yapacak.

http://soundcloud.com/elibolca
 

Etkinlik Programı

00:00 Gigamesh
00:00 DSKNNCT
00:00 Erva

Konum